کفسابی و سنگسابی چه نکاتی را دارا است؟ • کف سابی از پاک کننده مناسب استفاده کنید در اینجا نحوه تمیز کردن سنگ سابی کفسابی واحدهای وینیل ساخته شده با وینیل بدون مو را شرح دهید: آنها را با یک تمیزکننده بخصوص برای کف موم ساب زنی ساخته شده، به دنبال دستورالعمل در ظرف بشویید. اگر شما وینیل قدیمی دارید که نیاز به اپیلاسیون دارد، آن را با آب گرم و مواد شوینده تمیز کنید. سنگسابی مخلوط کفسابی کردن موپ یا اسفنج را با مخلوط کرده و کف را به اندازه کافی بشویید تا خاک را از بین ببرید. سعی نکنید موم را از بین ببرید چون فقط مجددا آن را درخواست کنید. شستشو با آب تمیز و خنک - مهم نیست که کف سابی چه برچسب صابون سنگسابی در مورد کفسابی شستشو نیازمند نیست - در غیر این صورت شما کفسابی باقی مانده روی کف را ترک خواهید کرد. مراقب این اشتباهات دیگر تمیز کردن باشید که باعث می شود کباب خانه شما کم شود.

  خدمات کفسابی سنگ سابی سنگسابی کف سابی ساب زن سابزنی

  کفسابی کفپوش چوبی چوب وینیل تمیز وینیل خود را خالی نکنید مهم است که به یاد داشته باشید که آب همیشه بهترین پاک کننده کف وینیل نیست. آب از یک مایع مرطوب مرطوب، راه خود را به ترک، کفسابی درز و لبه ها می رساند. هنگامی که وجود دارد، می توان پیوند چسب را که موج وینیل را پایین می آورد کف سابی را از بین می برد سنگ سابی سنگسابی و باعث می شود که کفسابی آن را به سمت چپ یا گوشه بچرخانیم.

  کفسابی برای پاک کردن تمام صابون به خوبی شستشو دهید صابون ممکن است به عنوان یک وسیله بزرگ وینیل پاک کننده کار کند، اما صابون، یک فیلم را می گیرد که در واقع خاک را جمع می کند. کفسابی تا زمانی که کف شما نیازی به تمیز کردن جدی نداشته باشد، به آب خنک بمالید. هنگامی که شما نیاز به شستن سنگ سابی، استفاده از دو شست و شوی سنگسابی یکی برای شستن و دوم فقط برای شستشو کفسابی .

  کفسابی سنگ سابی سنگسابی کف سابی ساب زن سابزنی

  کف سابی حفظ شاین "بدون موم" واقعا به معنای "موم نیست." کفسابی وینیل بدون موم دارای پوشش پلی اورتان روشن است که باعث می شود آن را درخشید. موم به خوبی پوشش نمی دهد و به پشت ظروف سرباز یا مسافر برسد که باید از بین برود. (از محصولات موم و مو استفاده نکنید). اگر کف موم شما از بین برود، آن را با لهستانی یا مهر و موم ساخته شده برای کف موم ناپدید می شود. اطمینان حاصل کنید که کف کاملا تمیز است کفسابی و یک یا دو لایه نازکی را به صورت مستقیم اعمال کنید. این باید کف خود را برای یک سال تنها با رطوبت معمول رطوبت نگه دارد. اگر طبقه ای بزرگتر دارید که نیاز به اپیلاسیون داشته باشد، موم زمانی که چهره اش را از دست می دهد، اما سنگسابی فقط از مقدار مورد نیاز در برچسب کفسابی ظرف استفاده کنید. این کف سابی مخزن تمیز کردن را که می خواهید از پاک کننده های سنگ سابی خانگی حرفه ای سرقت کنید را بررسی کنید. خدمات کفسابی

  کفسابی مبلمان و وسایل بزرگ خود را با "پا" محافظت کنید
  کف سابی وزن اقلام سنگین (مانند میزها و یخچالها) که مکانهای دائمی در آشپزخانه شما را اشغال می کنند، می توانند از کف وینیل استفاده کنند. جلوگیری از این دندانها با استفاده از مبلمان خود را با محافظ کف، که شما می توانید در فروشگاه های سخت افزار و مراکز بهبود کفسابی خانه پیدا کنید.

  کفسابی سنگ سابی سنگسابی کف سابی ساب زن سابزنی

  غربالگری رولرز سنگسابی
  سنگ سابی کفسابی این نیز می تواند به سطح کاشی سنگسابی شما آسیب برساند. در عوض، صندلی های مناسب را با راهنمایی های احساس می کنید که به وینیل کف سابی شما آسیب نمی رساند. قبل از حرکت های بزرگ، لوازم و دیگر اقلام سنگین را در مسیر تخته سه لا قرار دهید

  اغلب وقت نیست که ما جایگزین یا انتقال لوازم خانگی شویم یا آنها را در طبقه بکشیم یا آنها را بکشیم و نه آنها را بلند کنیم. اما کشیدن آنها فقط خراشیدن و کفپوش کردن وینیل است. کفسابی کف سابی ساب سنگ برای حفظ وینیل خود در شرایط نازک، یک تکه از تخته سه لا را در مسیری که می خواهید از اتاق بیرون بیاورید، قرار دهید و یا دستگاه سنگسابی را به سمت مسیر تخته سه لا حرکت دهید یا "راه بروید". بعد از این 8 ترفندهای ضروری برای تمیز کردن کفهای چوب درختان را از دست ندهید.


Se connecter pour répondre
 

Il semble que votre connexion ait été perdue, veuillez patienter pendant que nous vous re-connectons.